"Я подаю у відставку", - Мирон Маркевич
30.06.2016 08:19
Наставник "Дніпра" Мирон Маркевич висловив свою думку щодо ситуації, яка відбувається в клубі і заявив, що прийняв важливе рішення.

- В останні дні доля дніпровського клубу обговорювалася в пресі особливо активно. Коли журналісти зверталися до вас за коментарями - що відповідали?

- Чесно кажучи, не знав, що говорити, тому що не був свідком розмови нашого керівництва з власником клубу. З ним зустрічалися генеральний директор Андрій Стеценко і виконавчий директор Андрій Русол. Тільки вони можуть поділитися конкретною інформацією. Але знаю точно, що в середу на зборах оголосили: клуб буде існувати, планується навіть виїзд команди на тренувальний збір за кордон. А ось якою буде команда - це вже інше питання.

Тепер про майбутнє Дніпра доведеться думати не мені - я подаю у відставку. Про це заявив напередодні керівництву клубу. Не бачу сенсу продовжувати роботу - тим більше, безкоштовно. Ми живемо в цивілізованому світі, де зароблене чесною працею потрібно віддавати. А жити цілий рік в невідомості, втрачаючи одного футболіста за іншим - такого в іменитому клубі бути не повинно.

Майже всі гравці роз'їхалися по інших країнах і клубам. Наскільки я зрозумів, прийшов час молодих футболістів і молодих тренерів. Можливо, в цьому є логіка. Не знаю…

- Тим часом Стеценко спростував на офіційному сайті всі розмови про можливе зняття клубу з чемпіонату.

- Якраз сьогодні від генерального директора був дзвінок про необхідність їхати на збір. Що ж стосується виходу з прем'єр-ліги, то особисто мені складно уявити клуб поза елітою українського футболу. Дніпро зобов'язаний жити, це ж не якась там звичайна команда!

Однак зараз їй доведеться нелегко. Судіть самі: від участі в єврокубковому турнірі її відлучили на сезон, трансферної діяльністю найближчим часом займатися заборонили, а новий чемпіонат Дніпро і зовсім почне з мінус шістьма очками. До того ж, команді доведеться грати значно омолодженим складом. Напевно року через два-три з молоді щось вийде, адже серед резервістів є перспективні хлопці. Потрібен час, щоб вони встали на ноги і заграли на хорошому рівні.

Уболівальникам ж необхідно набратися терпіння, адже поразок не уникнути. А що чекає Дніпро в подальшому, сказати складно.

- Команда вже знає про ваше звільнення?

- Я був в Дніпрі три дні. Розмовляв зі Стеценко: розповів йому про свої наміри і попросив виплатити належну суму. Я ж не прошу чогось особливого - лише те, що заробив. Але ніякої ясності з цього приводу немає, зі мною грають у мовчанку.

- Про свою недавню зустріч з президентом клубу Ігорем Коломойським генеральний директор вам щось повідомив?

- Мені нічого не говорять. Якась незрозуміла ситуація: ще напередодні чув "Я нічого не знаю", а сьогодні - пропонують їхати на австрійський збір. Був здивований: який сенс палити гроші, якщо у клубу повно боргів? Спочатку потрібно борги людям віддати, а вже потім думати про щось інше.

До того ж збір в Австрії - штука дорога. Може, доцільніше провести його в Україні, або навіть в домашніх умовах. Де логіка?

- Невже не можна було погасити борги за рахунок продажу футболістів в зарубіжні клуби?

- Про це я взагалі не говорю. Багато гравців пішли безкоштовно, хоча можна було їх продати. Але, мабуть, ніхто не хотів цим займатися.

- Сумно залишати Дніпро?

- Звичайно. Вважаю, що як тренер я нікого не підвів. Протягом двох років команда була на хорошому рівні, займаючи призові місця і пробившись до фіналу Ліги Європи. Може, не все вдалося зробити, але до футболістів претензій немає - в складний період вони повелися порядно.

Якщо говорити про час, проведений в Дніпрі, то я ні про що не шкодую. Ось тільки неприємно було прийти до висновку, що всі хочуть бути розумнішими за чийсь рахунок.

- Що плануєте робити найближчим часом?

- Поки у мене тайм-аут, займуся своєю футбольною школою в рідних Винниках. На даному етапі нікуди не поспішаю, хоча запрошення у мене є. Але тепер до кожної пропозиції буду підходити виважено, щоб не опинитися в схожій ситуації.

Якби рік тому мені хтось сказав, що таке буде, я б ні за що в житті не повірив. Це ні в які рамки не лізе: в минулому році Дніпро був однією з кращих команд в Європі, а тепер перетворився в колектив фізкультури...

Джерело: http://www.ua-football.com/


Теги: ФК Дніпро, відставка, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar