Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав» оздоровилися у Хрінниках
03.07.2016 15:36

Удруге юні танцюристи Народного ансамблю танцю «Святослав» побували на відпочинку в санаторії «Хрінники», що в Рівненській області. Цього року протягом тижня оздоровилися діти з основного складу, а також інших груп.

«Щодня відбувалися змагання з футболу, волейболу, ігри в шахи, шахмати, конкурси на найчистішу кімнату, найчистішу тарілку, кращий букет польових квітів, флешмоби, дискотеки, походи, діти купалися в озері, річці Стир, хлопці ще й рибалили. Колектив відпочив протягом семи неповторних літніх днів завдяки сприянню в поїздці засновника і почесного президента «Святослава» Григорія Козловського, добродійника Бориса Калінічука», – розповіла художній керівник ансамблю, заслужений працівник культури України Тетяна Патер.

Особливо дітям запам’ятався останній вечір відпочинкового тижня. Вони палили ватру, смажили картоплю, співали під гітару українські пісні.

Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав» повернулися додому бадьорі, гарно засмаглі, веселі та задоволені. Незабаром вони продовжать готуватися до танцювальних конкурсів, на які вже мають запрошення, зокрема до потужного фестивалю в Буковелі.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Тетяна Патер, відпочинок, санаторій, Хрінники, ансамбль Святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar