Українські воїни сердечно подякували всім мешканцям Винник
03.07.2016 20:39

Сьогодні, 3 липня, у Винниках в парку Незалежності України відбулася добродійна акція «Герої АТО дякують».

Перед мешканцями Винник виступили ветерани АТО, які розповідали про війну на Сході України, про події, які їм довелося пережити. Серед колишніх воїнів АТО були й винниківчани, було багато поранених бійців. Незважаючи на все пережите, ці воїни приїхали у Винники, щоб щиро подякувати нашій громаді й волонтерам за всебічну й постійну підтримку. Адже наші бійці потребували й потребують не лише моральної, але й матеріальної підтримки. І особливо всього бракувало в перші місяці кривавих подій на Донбасі. А винниківчани, як і всі українці, збирали допомогу, віддавали солдатам свої останні копійки, щоб наші воїни мали що поїсти, у що вбратися й чим захищати Україну від осатанілого східного ординця з Москви.

Отож, сьогодні наші воїни сердечно подякували всім мешканцям Винник, виконували для них пісні. А ще нагодували всіх присутніх смачною й поживною солдатською кашею.

«Це вже сьома подібна добродійна акція, яку ми проводимо в межах Львова, - розповідає колишній десантник 80 - ої бригади, а нині голова ГО «Союз ветеранів десанту» Віталій Свінціцький. – Громада, прості українці нам дуже допомогли в скрутний для нашої України час.

Але, повірте, річ не лише в тому. Такими акціями ми прагнемо адаптувати колишніх воїнів до мирного життя, допомогти їм після всього пережитого на фронті знову влитися в попереднє життєве русло. Адже не кожен після всього побаченого й пережитого може одразу жити, як було до війни.

На жаль, війна не хоче відпускати бійців. І вбивають не тільки кулі. Бо тільки члени нашої громадської організації вже поховали чотирьох наших побратимів. Тому ми прагнемо, щоб ветерани АТО постійно зустрічалися з тими, кого вони ціною власного здоров‘я та життя самовіддано захищали. І коли вони відчувають тепло сердець українців, чують від них щирі слова подяки, то тим швидше «скресне крига» в солдатських серцях і душах. І тим швидше наші воїни адаптуються до спокійного й мирного життя. А ми всі повинні їм допомогти в цьому.»

Хоча, насправді, жодному воїнові, який побував в АТО, як і колишнім воїнам УПА немає за що дякувати нам. За їхню жертовну самовідданість, за їхню мужність і пролиту ними молоду кров ніхто й ніколи не зможе їм заплатити, чи чимось віддячити. Бо життя й здоров‘я – безцінні. І ми лише можемо їм завжди бути вдячними й допомагати, хто чим може. Бо ці молоді хлопці віддали й віддають за Україну, за мирне небо над нашою країною все, що мають. І не шкодують навіть власного життя.

Тому щира подяка й повага воїнам АТО. І колишнім, і тим, хто сьогодні мужньо боронить східні кордони України.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: герої, Віталій Свінціцький, подяка, ветерани АТО, воїни


Читайте також:
Коментарі
avatar