Футбольне поле зі штучним покриттям біля Школи мистецтв потребує ремонту
04.07.2016 11:49

Футбольне поле зі штучним покриттям на вул. Ринок у Винниках лякає своїм виглядом і є небезпечним для здоров’я.

«Майданчик безкоштовний, але абсолютно непридатний для футболу. Однозначно, на ньому неможливо грати м’яча, оскільки повністю понівечене покриття, знищені ворота й огорожа. Щоб дійти до нього, треба «перемогти» кропиву і зарослі, що сягають зросту людини. Там навіть бачили змій. Щось треба з ним робити!», – написала на адресу сайту Винники Plus мешканка Винник.

Місцеві хлопчики, не маючи інших безкоштовних варіантів для гри у футбол, самостійно згорнули штучне покриття і бігають по щебеню, ризикуючи поранитися.  

Прокоментувати ситуацію ми попросили заступника міського голови Винник Богдана Шустера.

«Про проблему з футбольним полем знаємо, – пояснює посадовець. – Сьогодні разом із керівником ДП «Добробут» Павлом Венгриновичем ми провели обстеження його стану.  Справді, це поле непридатне для гри у  футбол. Потрібний капітальний ремонт, адже встановлене це поле зі штучним покриттям  ще 2005 року. Такою була ініціатива Федерації футболу Львівщини. Капітальний ремонт наразі нам не під силу через величезну вартість. Але обов’язково зробимо поточний ремонт, щоб було дітям було безпечно там перебувати».

Лариса КУБСЬКА


Теги: штучне покриття, Павло Венгринович, школа мистецтв, футбольне поле


Читайте також:
Коментарі
avatar