«Веселі канікули – 2016» із салезіянами розпочалися!
04.07.2016 15:50

Сьогодні, 4 липня, у спільноті св. Івана Боско (Винники) відкрився духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули». До участі в ньому цього року зголосилося 425 дітей із Винник, Львова та навколишніх сіл (Миклашева, Підбірців, Винничок тощо), які залишилися на канікулах вдома.  Усю дитячу громаду розділили на шість команд.

Про це розповів відповідальний за душпастирство молоді салезіянського монастиря-ораторії св. Івана Боско отець Григорій Швед.

Діяльність літнього табору здійснюють відповідно до системи виховання св. Івана Боско – педагогіки добра від салезіян, дбають і про дозвілля дітей, і про духовне наповнення канікул. Як завжди, у табір записалися діти різних конфесій. Цікавий і корисний відпочинок триватиме до 16 липня – ігри, спілкування з однолітками, участь у підготовці різних сценок, водний день, ярмарок і багато іншого. Допомагають займатися з дітьми сорок аніматорів і волонтерів.  

«Тематика цьогорічних «Веселих канікул» – сім’я, добро, милосердя, – пояснює отець Григорій. – Доносити такі теми до дітей будемо за допомогою персонажів мультфільма «Ральф-руйнівник», зокрема головного героя Ральфа, який є поганим хлопцем, але мріє стати хорошим. Проте від нього мало залежить, бо Ральф – персонаж комп’ютерної гри…   Ми маємо навчитися сприймати людей такими, якими вони є, виховуватити в дітей позитивні якості».

Лариса КУБСЬКА


Теги: ораторія, спільнота св. Івана Боско, душпастирство, селезіяни, спільнота, веселі канікули, канікули, Григорій Швед


Читайте також:
Коментарі
avatar