Гаражний розпродаж від «Емаус-Оселі» в американському стилі матиме екологічне спрямування
05.07.2016 11:13
Спільнота «Емаус-Оселя» 9 липня з 13.00 до 19.00 у подвір’ї «Музею ідей» на вул. Валовій, 18 а у Львові робитиме Гаражний розпродаж в американському стилі. Тут можна буде придбати одяг, книги, предмети побуту, а також меблі, відремонтовані у спільноті. Увесь цей крам – речі, які люди віддають на благодійність.

«Щороку Гаражний розпродаж має якусь тематику, – пояснює представник «Оселі» Наталя Мисула. – Цього разу він буде в американському стилі, бо у благодійному заході візьмуть участь американці, які привезуть на розпродаж різні речі, зокрема книжки англійською мовою. Ну а крім того, започатковані Гаражні розпродажі саме в Америці».

Традиційно під час заходу буде чимало виробів ручної роботи від творчих оселян, які представлять гаманці, рюкзаки, прикраси, що виготовлені переважно з тих речей, які приносять люди.

Загалом у Львові є двадцять контейнерів для вживаного одягу, книг, взуття. У Винниках наразі таких немає, але мешканці міста приносять вживані речі безпосередньо в «Оселю».

Навчити людей сортувати сміття, давати друге життя тим речам, які вони вважають непотрібними і викидають у смітник, організатори запланували за допомогою екологічних майстер-класів, які проведуть професіонали.


Цій комусь непотрібній куртці, яку «заштовхали» у смітничок на зупинці «Винниківське озеро», можна було дати друге життя, якби власник відніс її в «Оселю» чи поклав у контейнер для вживаного одягу

Наталя Мисула розповіла, що сміття можна перетворити на цікаві речі, як-от використану пластикову пляшку – у симпатичну шкатулку чи оригінальну вазу.

Веселим доповненням Гаражного розпродажу будуть виступи  імідж-театру «Пані Кураж» (кантрі-забави та сценки з американського життя).

Лариса КУБСЬКА


Теги: взуття, Емаус-Оселя, одяг, Наталя Мисула, розпродаж


Читайте також:
Коментарі
avatar