«FM Галичина» запрошує львів’ян на масовий етно-флешмоб у вінках
05.07.2016 14:11

У неділю, 10 липня, радіо «FM Галичина» спільно з мистецьким об’єднанням «Світ мрій» та Львівським кіноцентром (Lviv Film Center) проведуть Родинну забаву на Купала.

Дійство відбудеться у парку «Горіховий гай», на майданчику біля Львівського кіноцентру (колишній кінотеатр «Сокіл»/«Орлятко», вул. Володимира Великого, 14а). Початок о 15:00.

«FM Галичина» цінує і зберігає наші давні українські звичаї і традиції, а також підтримує новітні. Липень – щедрий на народні свята. Це і Купальські забави з плетінням вінків, що традиційно відбуваються біля водойм, і порівняно нове Свято родини (8 липня). Ми вирішили їх об’єднати і провести родинну забаву на Купала, – розповіла Надія Кугук, PR-менеджер радіо «FM Галичина». – Спільні заходи нас об’єднують, дарують радість спілкування і задоволення від цікавого дозвілля для всієї родини. Запрошуємо усіх львів’ян і гостей прийти на свято у вінку, або ж принести зі собою квіти, трави, гілля і сплести свій віночок під час родинної забави. Відомий мистецтвознавець Оксана Король, яка буде співведучою свята, розповість про традиції і особливості плетіння вінків для жінок та чоловіків, про символізм у цих звичаях. Хто прийде у найоригінальнішому вінку – отримає подарунок від радіо «FM Галичина». А на завершення – масовий етно-флешмоб у вінках – ми разом сформуємо слово «Галичина». Усі учасники флешмобу отримають подарунки.

На гостей забави чекають майстер-класи з плетіння вінків і оберегів, конкурси для дітей і дорослих, показовий виступ міжнародної федерації бойового гопака, музичні подарунки від вихованців зразково-музичної студії при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини«Джерело», «», співаків Олега Солов’я та Назара Савка.

Ми радо підтримали ідею проведення такої родинної забави, адже також вболіваємо за те, щоб і кіноцентр, і парк був місцем для проведення цікавого і веселого сімейного дозвілля, – розповів Андрій Породко, керівник Львівського кіноцентру.


Теги: FM Галичина, радіо, Івана Купала, етно, звичаї, флешмоб, традиції


Читайте також:
Коментарі
avatar