Дитячі команди ФК «Рух» здобули нагороди у міжнародному дитячому турнірі «Lviv football fest»
07.07.2016 14:46

Як відомо, у Винниках давно культивується футбол. Винниківський «Рух» є діючим чемпіоном Львівської області, був чемпіоном України серед аматорів, двічі ставав срібним призером цього престижного Всеукраїнського турніру.

Але не треба забувати, що у місті також плідно працює й дитяча футбольна школа імені Мирона Маркевича. Її вихованці вже захищають не лише кольори дорослої команди ФК «Рух» (Миць, Яким й інші), але й багатьох колективів нашої області.

Нещодавно дитячі команди «Руху» здобули медалі на престижному міжнародному турнірі.

Команда гравців 2006 року народження (тренери Остап Маркевич і Андрій Мойсин) стала третім призером.

А юні футболісти «Руху» 2005 року народження (тренери Олег Леган і Маркіян Шкраба) здобули друге місце на цьому ж турнірі.

Не має сумнівів, що вже незабаром юні футболісти стануть повноправними гравцями дорослої команди ФК «Рух», яка вже цього місяця стартуватиме у другій лізі Чемпіонату України.

Теги: Андрій Мойсин, Маркіян Шкраба, футбольна школа, дитячий футбол, Олег Леган, Остап Маркевич, Рух Винники