Григорій Козловський представив новачків «Руху» (ВІДЕО)
07.07.2016 15:05

Президент винниківського «Руху» Григорій Козловський сьогодні, 7 липня, під час першого тренування команди після короткої відпустки представив новачків команди. Ними стали вихованці Львівського футболу Григорій та Борис Баранці, Володимир Бідловський, Станіслав Чучман та Святослав Козловський. Ще раніше гравцями «Руху» стали Володимир Садоха та Володимир Федорів.

Усі новачки «Руху» є досвідченими футболістами, які пограли на високому рівні у різних чемпіонатах. Новачки «Руху», а особливо брати Баранці, які допомогли кіровоградській «Зірці» вийти до Прем’єр-ліги України, представлення не потребують.

У тренерському штабі «Руху» також буде поповнення. Асистентом головного тренера Романа Гданського став Олександр Іванов, який був помічником Мирона Маркевича у дніпропетровському «Дніпрі».

У тренерському штабі команди також працюватимуть Богдан Костик та Роман Манорик.

За словами Романа Гданського, на днях команда перейде у режим дворазових тренувань.

«Маємо три дні на загальну фізичну підготовку, - каже Роман Гданський, головний тренер «Руху». - До першої гри у нас залишилося не багато часу, тому кожен день постараємось провести максимально корисно.

До 20 липня проведемо два товариські матчі: проти ФК «Тернопіль» та дублюючого складу луцької «Волині». Швидше за все, ці матчі команда проведе 12 та 14 липня.

В команді у нас є кілька новачків, тому важливо, щоб зараз хлопці максимально швидко знайшли спільну мову на полі.

Завдання на сезон наш президент Григорій Козловський озвучувати не став. Ми самі прекрасно розуміємо, що з цим складом повинні вийти у першу лігу».

Детальніше про новачків команди, а також чому «Рух» не продовжить свої виступи у чемпіонаті та кубку області, Григорій Козловський розповів в інтерв’ю, яке опубліковане на каналі сайту «Винники Plus» в YouTube.

Богдан ПАСТЕРНАК для Винники Plus


Теги: Григорій Козловський, Друга ліга, тренування, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar