Богдан Костик: «Треба вміти піти вчасно»
07.07.2016 19:29
Як вже повідомлялось, сьогодні, 7 липня, винниківський «Рух» зібрався на перше тренування підготовчого періоду до старту у чемпіонаті України серед команд ІІ ліги. Також стало відомо, що беззмінний капітан «Руху» Богдан Костик відтепер перейде на тренерську роботу й буде допомагати Романові Гданському.

Про своє рішення розпочати кар‘єру тренера Богдан Костик розповів журналістам сайту «Винники плюс».

- Богдане, Ви багато років віддали винниківській команді. Невже не хотілося вийти в її складі вже в якості професійного футболіста? Адже це – мрія кожного спортсмена – бути футболістом професійного клубу.

- Звичайно, що хотілося. До речі, мене заявлено ще, як футболіста, бо наразі не маю тренерської ліцензії. І я зараз тренуюся з командою. Наголошую, що в разі потреби я ще зможу вийти на поле й допомогти своїм одноклубникам. Але потрібно бути реалістом. Мені вже йде 34 – ий рік. А це – немало. Треба вміти піти вчасно. Щоб не вийшло так, як зараз нарікають на Тимощука.

Я допомагатиму Романові Гданському, набуватиму необхідний досвід. Також допомагатиму рідній команді вирішувати адміністративні питання. Так ми домовилися з керівництвом клубу. А  з вересня планую розпочати навчання задля здобуття тренерської ліцензії. І тоді мене можна буде заявляти вже в якості тренера. Отож, рішення перейти на тренерську роботу для мене не було спонтанним. Я про це дуже довго думав. І от таки зважився на нього.

- Ви все своє життя у футболі. На Вашу думку, що чекає «Рух» у дебютному сезоні в другій професійній лізі?

- Президент «Руху» Григорій Козловський поставив перед нами лише одне завдання – вийти у першу лігу. І ми повинні його виконати. У першому колі нам буде найважче, бо «Рух» поповнився багатьма новачками. І вони повинні адаптуватися в команді, влитися в колектив. А це зробити непросто, на це потрібний певний час. Тому ми повинні перетерпіти цей період і здобути максимум очок. Буде непросто, але з нашим складом це зробити цілком реально.

- Ви згадали про Тимощука. А як оцінюєте виступ збірної України на Євро – 2016?

- На жаль, наша збірна всіх нас засмутила. У її виступі важко знайти хоча б один позитивний момент. І тут у мене є лише запитання до головного тренера Фоменка. Про гравців, яких не взяли на ЧЄ, про невдалі заміни, які він робив. Чому він це робив? Що його спонукало до цього? Його дії просто неможливо пояснити.

- Зараз на Євро – 2016  найцікавіший період. Кому з її учасників віддаєте перевагу? Хто, на Вашу думку, стане чемпіоном Європи?

- Я схиляюся до того, що золоті нагороди повинна здобути Франція. Принаймні, мені найбільше імпонує саме гра господарів цьогорічного турніру.

- Дякую за розмову. Також бажаю Вам успішної тренерської кар‘єри, а винниківській команді – чемпіонського титулу в другій лізі Чемпіонату України.

- І Вам дякую за побажання й підтримку. Будемо все робити, щоб потішити винниківських уболівальників і виконати завдання президента ФК «Рух» Григорія Козловського.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Рух Винники, Богдан Костик


Читайте також:
Коментарі
avatar