8 липня на Чортових скелях відбудеться «Шуфриган-фест»
08.07.2016, 13:31

Винниківська міська рада, Молодіжна рада ВМР, ЛММГО «Золота молодь Винник» організовують фестиваль страху «Шуфриган-фест», гаслом якого є «Бійся на фесті, щоб не боятися у житті». Містичний фестиваль відбудеться 8 липня о 19:00 на Чортових скелях.

Фестиваль розпочнеться показом кліпів вітчизняних виконавців. Після цього Юрій Винничук прочитає легенду про монаха Шуфригана, про якого написав чимало історій. Орієнтовно 21.30 покажуть фільм про події в українських Карпатах, злих духів, химер, мольфарів і магію.

За словами заступника міського голови Винник Богдана Шустера, для львів’ян, які візьмуть участь у фестивалі, організують автобус, який підвезе гостей від колишньої очної лікарні у Винниках до площі Митної у Львові. Цей рейс планують о 23.30 – 24.00.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Чортові скелі, молодіжна рада, свято, Шуфриган-фест, Івана Купала, фільм

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Іван Мацько • 07:38, 09.07.2016
Прям офігеть. А результат - поламаний 18-річний пацан, який бухнув на фесті і поліз на скулю дивитись фільм....
avatar
2 Тамара Войтович • 14:28, 21.07.2016
Якась -таки містика !! Не слід було так називати фест.. Шуфриган забрав собі хлопця.. Жаль молоде життя!! Нехай земля йому буде пухом.. Помолімося за нього..
avatar

RedTram
Loading...