«Книга Андрія Сапеляка про Шептицького написана доступно для всіх», – Оксана Сапеляк
10.07.2016 09:16
Нещодавно вийшла з друку книга владики Андрія Сапеляка «Митрополит Андрей Шептицький. Дар Бога Україні».

Постать митрополита Шептицького – неоціненний дар Бога українцям. Здавалося б, про цю велику людину написано чимало. Що ж нового можемо почерпнути з праці Андрія Сапеляка?

 «Книга про Шептицького була задумана давно, – розповідає мешканка Винник, старший науковий співробітник Інституту народознавства НАН України, автор і упорядник другої частини книги Оксана Сапеляк. – Її написання не пов’язано з ювілейним роком пам'яті Митрополита Андрея Шептицького, а з ідеями, які він пропагував і за якими жив. Під час написання першої частини книги владика Андрій Сапеляк вибрав для висвітлення ті моменти, які підводять до думки про святість Шептицького, бо його завданням було служіння Богові та громаді. У чому святість Шептицького? У другій частині книги я шукала моменти, які вказують на те, що це є мудрість. Шептицький не робив жодного кроку без прохання про мудрість. Ми також мали б просити мудрості в усіх наших справах, наших починаннях».

Книга про Андрея Шептицького невелика за обсягом, написана доступною мовою, гарно ілюстрована, а головне – потрібна для духовного збагачення й розуміння людських цінностей.   

Лариса КУБСЬКА


Теги: книга, Андрій Сапеляк, Оксана Сапеляк, андрей шептицький


Читайте також:
Коментарі
avatar