Винниківчани приходять подивитися кіно просто неба з… качелями і диванами
10.07.2016, 09:55

Кінофільми під відкритим небом на спортивному майданчику, що на вулиці Стрілецькій, вже стали звичним явищем у Винниках. Щосуботній кінозал збирає все більше й більше глядачів.

Організатори показів втілили в життя цікавий проект, а тепер за інноваційність взялися й мешканці міста, яким він до вподоби. Вони не обмежилися карематами, а проявляють фантазію щодо того, як зручно розміститися в імпровізованому кінотеатрі.

Поки команда «Це Винники, друже» працює над виготовленням лавочок із піддонів (є 20 піддонів і дві готові лавочки), мешканці самі формують незвичну глядацьку зону: приносять із дому лежаки, розкладні крісла, пледи, а також – дивани та качелі з накриттям.

Організатори тішаться такій незвичній ініціативі. «Ми раді, що людям подобаються наші кінопокази, – каже Віталій Мельник. –  Вони не чекають на наші пропозиції, а самі створюють затишок у нашому кінотеатрі. Це означає, що ми все робимо правильно».

Цього тижня усі бажаючі (при умові відсутності дощу) зможуть подивитися фільм «Пінгвіни містера Поппера». Саме ця кінострічка лідирує на даний час, хоча відбір ще триває. Проголосувати можна тут.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: вулиця Стрілецька, кіно, фільм, Віталій Мельник, кіно просто неба

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...