На гаражному розпродажі зібрали кошти для Осередку підтримки бездомних, що у Винниках
11.07.2016, 14:05

Спільнота «Емаус-Оселя» організувала гаражний розпродаж в американському стилі в подвір’ї «Музею ідей» (Львів, вул. Валова). Незважаючи на дощову погоду, яка була в суботу, 9 липня, чимало людей зацікавилося благодійною акцією. Загалом вдалося зібрати, продавши книжки, різні вироби, які виготовлені вручну, вживаний одяг тощо,  15 тисяч 900 гривень. Ці гроші підуть на потреби Осередку підтримки бездомним, що знаходиться у Винниках (вулиця Винниченка, 3) – на оплату комунальних послуг, харчування, медикаменти, миючі засоби та ін.  

Про це розповіла представник «Оселі» Наталя Мисула.

«Особливо швидко розкупили книжки сучасних авторів і книги англійською мовою, – каже Наталя. – На розпродаж завітали наші давні друзі – письменники Андрій Курков, Галина Вдовиченко, імідж-театр «Пані Кураж», а також представники  «Global Synergy Group» із Мінесоти, волонтери англомовної школи УКУ. Відбулися еко-майстер-клас «Друге життя пластикової пляшки» і майстер-клас із плетіння браслетиків».

Лариса КУБСЬКА

Фото Наталі Мисули

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Емаус-Оселя, взуття, одяг, розпродаж, Наталя Мисула

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...