Твір відомого винниківського диригента Ростислава Демчишина виконають у Японії
11.07.2016, 14:20
Винниківчанин Ростислав Демчишин – заслужений діяч мистецтв України, диригент, аранжувальник, піаніст-імпровізатор. Член Національної спілки композиторів України. Гастролював в Угорщині, Польщі, Чехії, Італії, США, Японії та ін.

Найбільша гордість –  оркестровка державного гімну «Ще не вмерла Україна», прем’єра якого відбулася 1990 року на сцені Львівської опери.

Зараз його «Поему миру для симфонічного оркестру» планують виконати в Японії. Твір «свіженький» – пан Ростислав нещодавно завершив його другу редакцію: доопрацював, додав багато нового.

«Раніше цей твір мав назву «Мій щасливий день», – розповів Ростислав Демчишин. – Зважаючи на події, які відбуваються на Сході України, я змінив назву на нову – «Поема миру для симфонічного оркестру». Митці повинні боротися за мир своїми методами… І це важливо, що його виконає японський симфонічний оркестр. Світу потрібно нагадувати, що існує чудова країна – Україна, і що ми хочемо миру».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Ростислав Демчишин, винниківчанин, опера, імпровізатор, диригент, аранжувальник, музика, гімн України, піаніст, оркестр

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...