Фахівці «Єдиного вікна» в госпіталі, що у Винниках, консультують учасників АТО
12.07.2016, 11:37
У Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, працює «Єдине вікно» надання допомоги учасникам АТО.

У невеличкій кімнаті ми застали представників інспекції з питань праці, відділу соцзахисту, Львівського міського центру зайнятості, а у сусідній – психологів.

У «Єдиному вікні» демобілізовані зі зони АТО отримують психологічну підтримку, консультації щодо соціальних питань та працевлаштування

Чимало звернень стосуються отримання статусу безробітного, навчання та перенавчання, наявних вакансій.

«У нас багато роздаткових ознайомчих матеріалів, – каже представниця Державної служби зайнятості. – Розповідаємо про державні програми, наприклад – такі, як програма соціально-професійної адаптації, що дозволяє пройти перекваліфікацію (отримання водійських прав, проходження мовних курсів та інше) та ін. Перелік надання послуг демобілізованим поданий у Дорожній карті з вирішення питань зайнятості учасників АТО».

Лариса КУБСЬКА

Фото: Стенд із роздатковими матеріалами Державної служби зайнятості.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: працевлаштування, перекваліфікація, Єдине вікно, ато, госпіталь, демобілізовані

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...