У Винниках з’явився новий рок-гурт «Правий Бій»
12.07.2016 20:01
16-річний Андрій Бурлака і 18-річний Олег Галів нещодавно, 4 липня, створили новий гурт – «Правий Бій» (theRB). У винниківчан вже є прихильники. На сторінці «Вконтакті»  можна послухати їхні кавери відомих пісень «Так мало тут тебе», «Не питай», «Лише у моїх снах», «Без тебе», а також авторську пісню, слова і музику до якої написав Олег Галів, «Там, де ми». Хлопці охоче розповіли про себе, музичні уподобання, про те, які бачать перспективи свого рок-колективу.

- Який зміст ви вклали в назву гурту?

- А.Б.: Правий бій у нашому розумінні – це бій у душі людини, бій за доброту. Ми переконані, що потрібно йти до своєї мети, доводити почате до завершення, а не кидати на півдорозі.

- Ваш гурт зовсім молодий. Як ви об’єдналися?

- О.Г.: Ми давно знайомі. Андрій закінчив музичну школу, я також там вчився, але усього півтора року.  Зараз Андрій вступає в музучилище. Я завершую навчання в поліграфічному коледжі. Поспілкувалися і вирішили, що маємо достатньо творчого потенціалу, щоб заявити про себе. Приклад також є. Для нам це відомі гурти, які розпочинали музичну кар’єру у Винниках, – «Rizups», «Хочу ЩЕ!».

- Як розподілені обов’язки у вашому гурті?

- А.Б.: Олег пише слова і музику, є вокалістом, грає на гітарі, а я – на клавішних.

- Вже маєте чим здивувати слухачів? Про що ваші пісні?

- О.Г.: Є сім готових авторських пісень, зокрема «В неба спитаю», «Хто є я», «У снах»   та інші. Усі вони написані цього року. А теми різні – про кохання, філософська лірика, драматичні… будемо розвиватися в напрямі український рок, бо треба популяризувати своє, рідне.

- Хто є для вас кумиром серед вітчизняних рок-виконавців?

- А.Б.: «Океан Ельзи», Скрябін, «Друга ріка», «Плач Єремії».

- Будете працювати вдвох чи плануєте залучити до гурту нових учасників?

- О.Г.: Хотілося б ще музикантів, які відіграють важливу роль у поданні пісень, – бас-гітариста, барабанщика…

- Наскільки я розумію, зараз ви акцентуватимете увагу на винниківській аудиторії. Як плануєте заявити про себе?

- А.Б.: Хочемо презентувати наші пісні під час святкування Дня незалежності у Винниках. А також запропонуємо керівництву бібліотеки для дорослих залучити нас до проведення літературних вечорів, де звучатимуть вірші українських поетів, а ми зможемо виконувати власні пісні. А кому захочеться почути пісні в нашому виконанні – заходьте в групу "Правий бій" Вконтакті.

Розмовляла Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківчани, пісня, Олег Галів, гурт, музика, Андрій Бурлака


Читайте також:
Коментарі
avatar