«Рух» здобув першу перемогу в статусі професійного клубу (ВІДЕО)
12.07.2016 19:29

Сьогодні, 12 липня, у велике християнське свято Петра й Павла винниківський «Рух» зробив великий подарунок своїм палким уболівальникам, здолавши першоліговий ФК «Тернопіль» із рахунком – 3:1!

Уболівальники «Руху» вперше побачили всіх новобранців своєї команди. І оновлений склад винниківчан уже в першому поєдинку продемонстрував упевнену й злагоджену гру. Особливо вирізнялися у першому таймі конструктивними діями новобранці Кінаш, Чучман, Бідловський і Борис Баранець.

Уже на 4 - ій хвилині поєдинку Гурський ударом головою вразив ворота тернополян, замкнувши передачу зі штрафного Бідловського.

На 39 – ій хвилині біля свого штрафного майданчика гості збили Омельченка. І вже Бідловський чудовим ударом у «дев‘ятку» подвоїв рахунок. А ще через три хвилини просто прекрасно на правому фланзі зіграв Святослав Козловський. Він увірвався в штрафний майданчик гостей, технічно обіграв захисника й виконав точну передачу на Кікотя. Удар останнього під поперечку був, як кажуть, із тих, що не беруться – 3:0.

У другому таймі головний тренер «Руху» Роман Гданський випустив практично інший склад. Гра вирівнялася. І гостям пощастило відіграти один м‘яч.

Після поєдинку Роман Гданський висловив задоволення грою своїх гравців, особливо відзначивши дії новобранців Бориса Бранця та Кінаша.

Він також повідомив, що вже 14 липня «Рух» проведе ще один контрольний поєдинок проти дублерів ФК «Волинь». Цей матч винниківчани зіграють на полі суперника.