Богдан Іванець увійшов у фінал унікального конкурсу «Молода Галичина»
13.07.2016 12:03
Винниківський юний співак Богдан Іванець увійшов у фінал і отримав диплом лауреата, кубок і подарунки на міжнародному фестивалі молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2016», що відбувався в місті Новояворівську Львівської області від 7 до 12 липня.

«Молода Галичина» – вагома подія в мистецькому житті України. Цей фестиваль є популярним серед талановитої молоді багатьох країн світу.

В журі унікального пісенного форуму були представники з Німеччини, Китаю, Прибалтики, Білорусі, України тощо. Цього року в святі української пісні взяли участь понад сто виконавців із 14 країн світу. 

За умовами конкурсу, учасники з України виконували пісні українською мовою, а інших країн – одну пісню державною мовою країни, яку вони представляли, решту – українською мовою або пісні українських авторів у перекладі на свою рідну мову. Усі твори співали наживо в супроводі інструментальної фонограми.  

Богдан Іванець виконав три різнопланові пісні – «Дівчина-весна», «Кіт супермен» і «Ти наче мрія». Він змагався за перемогу у віковій категорії 10-12 років (номінація «Вокал») із дуже сильними конкурсантами і зумів увійти у фінал.

«Фестиваль тривав шість днів, – каже Богданчик. – Програма була насичена виступами відомих виконавців, екскурсіями, виставками, майстер-класами, ярмарками. Загалом вражень дуже багато – з’явилися нові друзі, спілкувався з різними цікавими людьми, послухав, як виступали інші конкурсанти, фотографувався з відомими співаками. Результатом задоволений. Хоч не переміг, але як один із кращих увійшов у фінал дуже престижного міжнародного фестивалю».

Лариса КУБСЬКА


Теги: пісня, Богдан Іванець, конкурс, Молода Галичина, Фестиваль, лауреат


Читайте також:
Коментарі
avatar