Назар Грицків: "Прагнемо залучити до спорту якомога більше людей"
14.07.2016 17:12

Як повідомив голова Молодіжної ради при Винниківській міській раді Назар Грицків, 23 липня на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках відбудеться турнір із міні-футболу.

"Зараз ми формуємо склад учасників, тому прошу зголоситися всіх бажаючих виступити в нашому турнірі, - мовить Назар Грицків. - Наразі ще не відома точна кількість команд, гадаю, їх буде 10 - 12. Але приймемо всіх, хто зголоситься. Адже прагнемо залучити до спорту якомога більше людей.

- Відомо, що турнір відбудеться 23 липня. А коли футболісти вийдуть на поле?

- Змагання розпочнуться о 10 годині. А час  нагородження переможців залежатиме від того, скільки ж буде каманд, тому зараз сказати цього не можу.

- Молодіжна рада при ВМР уже має досвід проведення подібних турнірів. Чи будуть його учасниками колективи, які вже брали участь у попередніх Ваших футбольних турнірах?

- Звичайно. Але ми сподіваємося, що цього разу до участі в турнірі зголосяться не лише винниківські команди, але й зі Львова та інших населених пунктів. Ми раді усім, хто любить футбол.

- А які призи чекають на переможців?

- Дуже оригінальні. Команда-переможець матиме змогу відпочити у ресторані "ПАБ" на стадіоні імені Богдана Маркевича - за рахунок організаторів. Призери отримають цінні подарунки. Пререможець і призери також будуть відзначені кубками й медалями.

- А як зголоситися до участі в турнірі?

- Прошу мені зателефонувати за номером: 093 914 10 64.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: міні-футбол, молодіжна рада, Назар Грицьків, турнір


Читайте також:
Коментарі
avatar