«Рух» розгромив у Луцьку дубль «Волині»
14.07.2016 18:36
Винниківський «Рух» провів другу товариську гру, готуючись до старту Другої ліги і Кубка України. Сьогодні, 14 липня, у Луцьку підопічні Романа Гданського зіграли товариську гру з дублюючим складом  «Волині».

Зі стартових хвилин у складі винниківської команди вийшли на поле наступні гравці: Шевчук, Романюк, Федорів, Чучман, Бідловський, Кінаш, Козловський, Григорій Баранець, Борис Баранець, Макар, Омельченко.

У першому таймі, з першої і до останньої хвилини, рухівці повністю володіли територіальною та ігровою ініціативою. За беззаперечної переваги вже у першій половині зустрічі Олексій Омельченко (фото) тричі заставляв капітулювати голкіпера господарів. Двічі йому асистував Макар і одного разу Олексій скористався подачею Романюка. Хоча рухівці і повністю володіли ініціативою, волинянам все-таки  у першому таймі вдалося один раз вразити ворота Шевчука. Тож за рахунку 3:1 на користь гостей команди пішли на перерву.

Вже на перших хвилинах другого тайму рухівці двічі могли збільшувати рахунок на свою користь. Спочатку Бідловський після виконання штрафного удару влучив у стійку воріт, а згодом Макар з дуже вигідної позиції не влучив у рамку воріт. І все-таки на 10 хвилині другого тайму рахунок став 4:1 на користь «Руху» - четвертий гол знову на рахунку Олексія Омельченка.

Слід відзначити, що на протязі другого тайму Роман Гданський повністю змінив склад команди, на полі з’явилися наступні гравці: Дяченко, Кікоть, Бойко, Дмитрух, Іванов, Костик, Садоха, Панас, Шептицький, Баглай.

Після проведених замін рухівці ще принаймі двічі могли збільшувати рахунок, але удар Кікотя прийняла стійка воріт, а Олег Шептицький не скористався виходом віч-на-віч з воротарем волинян. Господарям також не вдалося скоротити рахунок , тож матч так і закінчився з рахунком 4:1 на користь «Руху».

Нагадаємо, що у вівторок, 12 липня, у Винниках «Рух» з рахунком 3:1 переміг у спарингу першоліговий ФК «Тернопіль».