Львівська МР ухвалила програму підтримки Винник, Брюхович та Рудного
15.07.2016 08:56
Львівська міська рада під час засідання сесії 14 липня ухвалила комплексну програму підтримки соціальної сфери та інфраструктури смт Рудне, Брюховичі та міста Винники на 2016-2020 роки.

«Селища міського типу Рудне, Брюховичі та місто Винники, відповідно до адміністративно-територіального устрою належать до міста Львова. Спільно з громадами цих наслених пунктів ми розробили програму розвитку цих територій, проаналізували найбільш нагальні потреби», – зазначила авторка програми та депутатка Львівської міської ради від фракції об’єднання «Самопоміч» Ольга Посипанко.

За її словами, аби реалізувати програму, потрібні чималі кошти. «Це має бути спільна праця депутатів місцевих рад Рудно, Брюхович, Винник та Львова. Сподіваємось також на підтримку держави та області, адже важливі соціальні та інфраструктурні проекти, які потребують великого за обсягами фінансування та реалізації у довгостроковому періоді, можливо впровадити в рамках державних та регіональних програм», – пояснила Посипанко  і додала, що цьогоріч вдало вирішуються проблеми громад за рахунок Конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради, де заходи фінансуються з трьох джерел – коштів обласного бюджету, міського бюджету та громади. 

«Крім того, активні громади можуть бути учасниками різноманітних грантових проектів та залучати кошти міжнародних організацій», – зазначила Ольга Посипанко.

Джерело: http://zaxid.net/
Фото: http://vgolos.com.ua/

Теги: Винники, рудне, ЛМР, програма підтримки, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar