Перед входом на Винниківське озеро сталася бійка (ОНОВЛЕНО)
15.07.2016 12:14

У середу, 13 липня, на прохідній бази відпочинку «Винниківське озеро» виник конфлікт між чоловіком і працівником озера.

Причиною конфлікту стало те, що громадянин не хотів платити за вхід, пояснюючи це тим, що він начебто тут живе і має право зайти на територію безкоштовно. Між працівником озера і чоловіком зав’язалася шарпанина.

Громадянин, який відмовився платити за вхід, отримав незначні тілесні ушкодження і звернувся за медичною допомогою. Він звернувся із відповідною заявою в поліцію. Також написав заяву щодо отримання тілесних ушкоджень і працівник озера», – розповів начальник Личаківського відділу поліції ГУНП у Львівській області Андрій Таран. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

За нашою інформацією, цьогорічне підняття плати за вхід до 20 гривень неодноразово викликало несприйняття серед бажаючих тут відпочити. Але до бійок не доходило. Зазвичай люди обмежуються словесним обуренням, а також є чимало бажаючих зекономити двадцятку за допомогою хитрощів.


Теги: винниківське озеро, ГУНП, бійка. поліція, конфлікт


Читайте також:
Коментарі
avatar
Коли давали в аренду озеро, говорили, що громада Винник не буде сплачувати за відпочинок на озері. Так і було спочатку. А тепер обіцянки забулися. До того ж від вул. Б. Хмельницького до вул.Забава іншоі дороги нема. Для мешканців великі незручності.
avatar