Перед входом на Винниківське озеро сталася бійка (ОНОВЛЕНО)
15.07.2016, 12:14

У середу, 13 липня, на прохідній бази відпочинку «Винниківське озеро» виник конфлікт між чоловіком і працівником озера.

Причиною конфлікту стало те, що громадянин не хотів платити за вхід, пояснюючи це тим, що він начебто тут живе і має право зайти на територію безкоштовно. Між працівником озера і чоловіком зав’язалася шарпанина.

Громадянин, який відмовився платити за вхід, отримав незначні тілесні ушкодження і звернувся за медичною допомогою. Він звернувся із відповідною заявою в поліцію. Також написав заяву щодо отримання тілесних ушкоджень і працівник озера», – розповів начальник Личаківського відділу поліції ГУНП у Львівській області Андрій Таран. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

За нашою інформацією, цьогорічне підняття плати за вхід до 20 гривень неодноразово викликало несприйняття серед бажаючих тут відпочити. Але до бійок не доходило. Зазвичай люди обмежуються словесним обуренням, а також є чимало бажаючих зекономити двадцятку за допомогою хитрощів.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківське озеро, ГУНП, бійка. поліція, конфлікт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Елена Руденко • 21:10, 16.07.2016
Коли давали в аренду озеро, говорили, що громада Винник не буде сплачувати за відпочинок на озері. Так і було спочатку. А тепер обіцянки забулися. До того ж від вул. Б. Хмельницького до вул.Забава іншоі дороги нема. Для мешканців великі незручності.
avatar

RedTram
Loading...