У винниківських школах замінять вікна
15.07.2016, 18:15
Депутати Винниківської міської ради сьогодні затвердили програму заміни вікон у навчальних закладах Винник на 2016 рік і реконструкцію будівлі СЗШ № 47 шляхом добудови навчальних класів.

Ці роботи планують завершити до початку нового навчального року. Про це повідомила спеціаліст-радник міського голови Марія Желіско. Метою програми є забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері міста (зокрема в навчальних закладах), зменшення бюджетних витрат на використання енергоресурсів, підвищення культури енергоспоживання, зменшення забруднення навколишнього середовища.

«Замінять вікна на нові енергозберігаючі у СЗШ № 29 і загальноосвітній школі «Берегиня», – розповіла Марія Желіско. –  Добудова навчальних приміщень у СЗШ № 47 дасть можливість організувати навчальний процес у цій школі в одну зміну.  Джерело фінансування – субвенції міського бюджету м. Львів».

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: СЗШ № 29, депутати, міська рада, школа Берегиня, СЗШ № 47, Вікна, Сесія

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...