У Винниках при міськраді створили Мистецьку раду
15.07.2016 20:12
Рішення про створення Мистецької ради при Винниківській міській раді депутати ухвалили сьогодні, 15 липня. Цей колегіальний консультативно-дорадчий орган необхідний для підтримання постійного діалогу з представниками громадськості у сфері культури та забезпечення відкритості діяльності Винниківської міської ради при прийнятті рішень  у сферах культури, мистецтва, охорони історико-архітектурної спадщини нашого міста.

Рішення Мистецької ради, члени якої працюватимуть на громадських засадах, матимуть рекомендаційний характер.

У Положенні про Мистецьку раду визначено основні завдання її створення, серед яких – «сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь у місцевій культурній політиці; координація зусиль органу місцевого самоврядування та громадськості міста у сфері культури; залучення громадських організацій і громадських активістів до здійснення заходів, спрямованих на розвиток культури;  аналіз процесів і тенденцій, що відбуваються у сфері культури; здійснення громадськістю контролю та надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності Винниківської міської ради у сфері культури, історико-археологічного середовища та розвитку міста».

«У складі Мистецької ради будуть від семи до одинадцяти компетентних, досвідчених, активних винниківчани або людей, які працюють у нашому місті. Вони надаватимуть експертні оцінки щодо напрямів діяльності Винниківської міської ради. Склад Ради обиратимуть на два роки на установчих зборах шляхом таємного голосування», – пояснив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.


Теги: Історія, міська рада, депутати, мистецька рада, культура, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar