П’ятдесят відсотків акцизного податку в казну Винник сплачує заправка
15.07.2016, 21:26
ПП «Окко-Нафтопродукт», м. Винники
У Винниках є близько півтисячі підприємців-фізичних осіб, які сплачують єдиний податок. Найбільше платників 2-ої групи (майже чотири сотні), які відраховують фіксований податок від мінімальної зарплати. Із 500  підприємців тільки дев’яносто сплачують податок у межах від 5 до 20 тисяч і тільки семеро віддають від 30 до 100 тисяч.

Про це повідомила начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту Марія Банах під час звіту на сесії Винниківської міської ради про виконання бюджету міста Винники за перше півріччя 2016 року.

Також Марія Банах озвучила болюче питання щодо платників акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Серед них є підприємці, які мають ліцензії (коштує така ліцензія вісім тисяч), а платять мінімальні суми податку. Наприклад – півтори тисячі за півроку.

Найбільше акцизного податку в бюджет міста надходить від заправок. Половина суми, що поступає в казну міськради, є від ПП «Окко-Нафтопродукт». На другому місці за  величиною сплаченого акцизу – підприємства, що реалізовують тютюнові вироби, решта – що торгують алкоголем.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: акциз, Марія Банах, Сесія, податок, міська рада, бюджет міста, заправка, підприємці

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...