П’ятдесят відсотків акцизного податку в казну Винник сплачує заправка
15.07.2016 21:26
У Винниках є близько півтисячі підприємців-фізичних осіб, які сплачують єдиний податок. Найбільше платників 2-ої групи (майже чотири сотні), які відраховують фіксований податок від мінімальної зарплати. Із 500  підприємців тільки дев’яносто сплачують податок у межах від 5 до 20 тисяч і тільки семеро віддають від 30 до 100 тисяч.

Про це повідомила начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту Марія Банах під час звіту на сесії Винниківської міської ради про виконання бюджету міста Винники за перше півріччя 2016 року.

Також Марія Банах озвучила болюче питання щодо платників акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Серед них є підприємці, які мають ліцензії (коштує така ліцензія вісім тисяч), а платять мінімальні суми податку. Наприклад – півтори тисячі за півроку.

Найбільше акцизного податку в бюджет міста надходить від заправок. Половина суми, що поступає в казну міськради, є від ПП «Окко-Нафтопродукт». На другому місці за  величиною сплаченого акцизу – підприємства, що реалізовують тютюнові вироби, решта – що торгують алкоголем.


Теги: акциз, Марія Банах, Сесія, податок, міська рада, бюджет міста, заправка, підприємці


Читайте також:
Коментарі
avatar