Суд відправив любителя дармової горілки під домашній арешт
17.07.2016, 12:32
Нещодавно сайт Винники плюс розповів про ткримінально-комічний випадок, коли винниківчанин, перебуваючи в стані алкогольного дурману, нахабно вимагав у жінки-продавця однієї з місцевих крамниць пляшку горілки. Для підтвердження своїх намірів таки заволодіти оковитою зловмисник приставив до голови переляканої жінки пістолет. Згодом виявилося, що це була запальничка-пістолет. Але тоді жінка цього не знала, тому й віддала напасникові крам. Дуже скоро горе-грабіжник був заарештований.

І ось представник місцевої поліції, майор Олег Строцький повідомив, що суд відправив цього любителя дармової горілки на місяць під домашній арешт.

"Наразі громадянин Б. виконує рішення суду, алкоголю не вживає, жодних правопорушень не вчиняв, - зазначає Олег Строцький. - А яка буде його подальша доля? Це визначатиме суд. Можливо, йому й перекваліфікують статтю, за якою йому загрожує за вчинення згаданого злочину від 7 до 12 років позбавлення волі. А, можливо, й ні. Мені важко в цьому випадку щось підтвердити."

 Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: горілка, пістолет, поліція, Олег Строцький, зловвмисник. грабунок, крадіжка. винниківчанин

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...