«Нам під силу вийти у першу лігу», - Андрій Кікоть
17.07.2016 19:41
Гравці винниківського "Руху" активно продовжують підготовку до старту у другій лізі, а також до матчу попереднього етапу Кубка України. Уже найближчої середи, 20 липня, "Рух" зіграє матч попереднього етапу Кубка України проти "Гірника" з Соснівки, а дебютний матч у другій лізі команда Романа Гданського зіграє вдома у неділю, 24 липня, проти маріупольського "Іллічівця-2". Про підготовку оновленого "Руху" до старту історичного сезону розповів півзахисник винниківчан Андрій Кікоть.

- Андрію, як пройшов цикл загальної фізичної підготовки? Над чим було найважче працювати?

- Вважаю, усе заплановане нам вдалося виконати. Чесно кажучи, спочатку працювати було непросто, оскільки розпочинати таку роботу після відпустки непросто завжди. До таких навантажень м’язи не є готовими. Загалом, усе пройшло успішно: ми бігали кроси, займалися аеробікою і працювали над загальними вправами, які покращують фізичну готовність як і гравця індивідуально, так і команди загалом. Втім, нашу підготовку, зокрема, фізичну покажуть лише офіційні матчі.

- Чи встигли знайти порозуміння з новачками?

- Можу усіх запевнити, що наші новачки уже набагато більше адаптувалися в команді, ніж це було раніше. В принципі, проблем жодних не було, усіх новачків ми добре знали, товаришували з ними поза межами футбольного поля.

- Чи не замало було двох товариських матчів, щоб знайти порозуміння з новачками на футбольному полі?

- У такому складі ми грали вперше, але у цьому не бачу жодних проблем. З новачками пробували награти певні ігрові схеми. Таке завдання ми отримували на установці від нашого головного тренера Романа Гданського. Як на перші рази, ми показали доволі непогане взаєморозуміння на полі.

- Чи були цікавими для тебе спаринги проти "Тернополя" та дублюючого складу "Волині"?

- Так. Повірте, "Тернопіль" зараз показує уже не той футбол, що, скажімо, рік чи два тому. Це добротна команда, з якою грати не є просто. Можливо, нам легше було грати з дублюючим складом "Волині". Гравці цієї команди боролися поки мали сили. Щодо наших тактичних схем та домашніх заготовок, то, вважаю, що більше нам вдавалося у другому матчі, аніж у першому.

- У середу уже перший офіційний матч. Два спаринги у міжсезоння не буде замало?

- Не думаю. Якщо відверто, то не було так багато часу, щоб зіграти третій матч. Можливо, він би не завадив, але зараз не так просто знайти доброго суперника.

- Чи є бажання взяти реванш за поразку у "Гірника" у чемпіонаті області?

- Наша поразка у чемпіонаті області уже історія, про цей матч ми уже забули. У нашій команді відбулися зміни, у складі "Гірника" також. У кожного з нас тепер різні завдання. Незважаючи на це, ми хочемо взяти реванш.

- Після того, як команда вийшла з відпустки з тобою та іншими партнерами по команді спілкувався президент клубу Григорій Козловський. Про що була розмова?

- Перш за все, наш президент нас привітав з тим, що ми нарешті зібралися і побажав успішного сезону. Окрім того, кожному ще раз дав зрозуміти наше завдання на сезон – вихід у першу лігу. У Кубку України також постараємося дійти якомога далі.

- Який взагалі потенціал оновленого "Руху". Що, на твою думку, може досягнути команда у такому складі?

- Наперед загадувати нічого не буду. Давайте спочатку вийдемо у першу лігу. З новими людьми нам під силу виконати поставлені завдання.

Богдан Пастернак, www.ua-football.com

Фото: Винники Plus


Теги: Друга ліга, Андрій Кікоть, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar