У Винниках завершилися «Веселі канікули»
18.07.2016 13:23
У неділю, 17 липня, відбувся підсумковий день «Веселих канікул» у салезіянській спільноті св. Івана Боско у Винниках. Із погодою не пощастило – падав дощ, тому дітей і батьків, які прийшли подивитися концерт, розмістили в павільйоні, який ще добудовують. Кожна команда представила невелику сценку про сім’ю, були визначені переможці табору.

Табір тривав із 4 до 16 липня. Цього року його радо відвідували майже півтисячі дітей. Під час «Веселих канікул» діти щодня мали пізнавальні мандрівки, а відпочинок був цікавий, добрим і корисним.

За традицією, на завершення свята для дітей організували солодкий стіл. Духівником відпочинково-пізнавальних тижнів був о. Григорій Швед, який разом із волонтерами, аніматорами та братами-салезіянами наповнював табірні дні захоплюючими іграми, бансами, піснями, командними завданнями та різними цікавинками.

«Табір для дітей завершився, – розповідає отець Григорій. – Чекаємо всіх діточок наступного літа. Ми ж готуємося до поїдки з молоддю в Краків на зустріч із Папою, також протягом літа будуть працювати табори для аніматорів».

Лариса КУБСЬКА


Теги: ораторія, селезіяни, Івана Боско, спільнота, діти, веселі канікули, канікули


Читайте також:
Коментарі
avatar
smile Чекаємо діток з осені - на веселі вихідні)))
avatar