Відбулося обговорення виставки Алана Стефанишина
18.07.2016 15:04

У винниківській бібліотеці-філії для дорослих протягом червня-липня тривала виставка портретів, які намалював винниківчанин Алан Стефанишин. Учора, 17 липня, експозицію розібрали, але перед тим за чашкою кави відбулася зустріч читачів з її автором. Присутні також подивилися відео про фаєр-шоу, яке є ще одним захопленням Алана.

На згадку про персональну виставку Алан Стефанишин подарував бібліотеці одну зі своїх картин, яку назвав «Емма». Бібліотекарі охрестили портрет «Рижа відьма». Справді, малюнки хлопця дають можливості для роздумів. Тому й запитань до Алана було чимало, зокрема про те, звідки бере ідеї для малюнків.

«Те, що в голові, переношу на папір, – пояснює хлопець. – Деякі роботи пробую комбінувати з деталей, які подобаються. Обличчя можу малювати з якоїсь відомої особи, а волосся, якісь деталі, прикраси – збірні. Люблю додавати якусь символіку. Наприклад, пір’я як символ легкості. Я багато малюнків намалював, але більшість із них роздарував. Зараз працюю з аквареллю – створюю портрети та пейзажі. Нещодавно однокласниця попросила намалювати вигляд Львова. Цей малюнок «поїхав» у Київ. Я щиро вдячний людям, які зацікавилися моєю творчістю. Планую зробити наступну виставку концептуальною, а малюнки – більшого формату».

Алан Стефанишин працює над портретами два роки. Він не має художньої освіти, але займається самоосвітою за допомогою книжок і відеоуроків. Працював пекарем, зараз займається організацією вогняних шоу.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Ірина Андрухів, виставка, бібліотека, ХУДОЖНИК, Алан Стефанишин


Читайте також:
Коментарі
avatar