Маркевич: «Мені пропонували очолити амбітні команди, але я хочу допомогти нашому футболу»
19.07.2016 13:29

Голова Комітету національних команд ФФУ Мирон Маркевич розповів про свої плани в роботі на новій посаді.

Мирон Маркевич

- Тепер буду робити щось інше, ніж до того. Буду займатися збірними України різних рівнів. Мабуть, акцент буде на молодіжній, юнацькій командах. Хочу побачити, що діється в нашому футболі, хто готовий посилити національну збірну. Якщо буде потрібна моя порада Андрію Шевченку - ніяких проблем. Я добре знаю гравців, які входять в обойму національної збірної, інших гравців не так добре. Молодіжну команду ще трохи знаю, а от молодші збірні треба вивчати - U-19, U-18.

Це буде цікава робота. Хочеться глибоко подивитися на стан справ в нашому футболі, проаналізувати його і постаратися виправити. Не секрет, проблем багато. Працюючи в «Дніпрі», «Металісті», я регулярно стежив за матчами дитячих команд, здавалося, було багато перспективних хлопців. А куди вони поділися, ніяк не можу зрозуміти. Це мене турбує. Раніше я робив зовсім іншу роботу: тренував, тактику визначав. А зараз повинен перебудовуватися. Головне, щоб моя робота принесла користь українському футболу. Кудись за кордон їхати не захотів. Мені пропонували очолити амбітні команди. Але я вибрав ось цей варіант у себе на батьківщині, хочу допомогти нашому футболу. Зроблю все, що від мене залежить.

Хочу привернути іноземних фахівців, можливо з Іспанії. Це провідна футбольна країна. Було б здорово, якби іспанці проводили тактичні заняття, в цьому аспекті ми відстаємо. Хочу влаштувати стажування в Іспанії для наших дитячих тренерів, які дійсно хочуть працювати і мають клепки в голові. Є домовленість з іспанською стороною, вони готові наших тренерів прийняти. Плани є, потрібно їх реалізовувати, - сказав Маркевич виданню Вголос.

Джерело: http://dynamo.kiev.ua/

Теги: Збірна України, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar