До відома суб’єктів господарювання та операторів ринку харчових продуктів щодо державної реєстрації потужностей
21.07.2016 14:31
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба), яка утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №442 від 14.10.2014 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. Управління Держпродспоживслужби в м. Львові є територіальним органом Держпродспоживслужби нижчого рівня.

Управління Держпродспоживслужби в м. Львові розпочало свою роботу з 27.04.2016 року, і здійснює повноваження реорганізованих та приєднаних до Держпродспоживслужби Державної санітарно-епідеміологічної служби та Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

08.04.2016 із опублікуванням в Офіційному віснику України (№26) наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512, розпочато процес державної реєстрації потужностей.

Оператор ринку харчових продуктів до вимог статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" зобов'язаний подати до Управління Держпродспоживслужби в м. Львові заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.

З порядком проведення державної реєстрації потужностей можна ознайомитися на офіційному сайті Держпродспоживслужби України consumer.gov.ua та отримати безкоштовну консультацію в Управління Держпродспоживслужби в м. Львові за адресою: м.Львів, вул. Промислова, 9Б-1, тел: (032) 242-03-07, e-mail: derzhprod_lviv@ukr.net.

 


Теги: споживач. міністерство, продукти, агрополітика, Держпродспоживслужба, кабінет міністрів


Читайте також:
Коментарі
avatar