У Винниках вирішили проблему стихійної торгівлі – продавці перейшли в павільйон сільгосппродукції (ВІДЕО)
22.07.2016 14:22
Від сьогодні на дорозі перед базаром у Винниках вже немає продавців, які торгували овочами-фруктами та молочною продукцією. Вуличну торгівлю побороли дієвим методом – забезпечили продавцям місця на ринку «Матвол».

Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер

«Люди торгувати на дорозі, де поряд проводяться будівельні роботи, а це було небезпечно, – каже посадовець. – Крім того, існувала небезпека купівлі неякісних продуктів, які реалізовували зі землі, адже на них осідала будівельна пилюка, летів бруд від машин і з-під ніг перехожих.  Така антисанітарія могла стати причиною захворювань винниківчан на різні кишкові інфекції».

Поки ринок ще знаходиться в процесі будівництва, працівники встановили вказівники, що показують дорогу до павільйону сільгосппродукції. Сьогодні торгувати у нове приміщення прийшли вже сорок продавців. На столах, які тимчасово тут встановили, розмістили різний крам – зелень, овочі, фрукти, сир, молоко, мед, лікарські трави тощо.

«Тут чисто, гарно і просторо, – ділиться враженнями жінка, яка приїхала з городиною зі  села Дмитровичі. – Покупців, звичайно, ще мало. Мабуть, вони не знають, що ринок сільгосппродукції вже відкрили. Єдиний мінус – далеко сюди нести тяжкі торби, але зате можна акуратно розкласти товар, щоб покупці все бачили».

Ще одна жіночка-продавець розповіла, що раніше, щоб зайняти гарні місця, потрібно було приходити дуже рано. Тепер не потрібно за це переживати, бо новий павільйон просторий, а люди, які мають постійних покупців, вже й сьогодні швидко все розпродали.

«Павільйон сільгосппродукції орієнтований приблизно на сто місць, – каже власник ринку Олег Матвіїшин. – Наразі столи там встановлені тимчасові. Це зроблено для того, щоб люди могли реалізовувати свою продукцію в безпечних умовах. Облаштуємо ринок, орієнтуючись у першу чергу на те, щоб там було зручно. Повністю всі роботи на ринку «Матвол» будуть завершені до вересня. До того часу продавці сільгосппродукції не платитимуть за місця торгівлі».

Лариса КУБСЬКА


Теги: павільйон, ринок, Матвол, базар, вулична торгівля


Читайте також:
Коментарі
avatar