«Рух» розпочав свої виступи у другій лізі із перемоги з розгромним рахунком (ВІДЕО)
24.07.2016 21:08

Сьогодні, 24 липня, винниківська команда вперше в своїй історії стартувала в другій лізі Чемпіонату України. Суперником «Руху» в цій, справді, історичній для Винник, грі був клуб із Донбасу – ФК «Іллічівець – 2» (Маріуполь).

«Неозброєним оком» було видно, що футболісти «Руху» буквально «рвуться в бій.» І було чого, адже цей поєдинок викликав у Винниках, Львові та у навколишніх населених пунктах справжній ажіотаж!

Цього спекотного літнього дня на стадіон імені Богдана Маркевича у Винниках  підтримати «Рух» прийшло близько трьох тисяч уболівальників!

Тому протягом усього поєдинку місцеві футболісти, навіть маючи величезну перевагу, все одно «не збавляли обертів». І вдячні глядачі за таку самовідданість палко підтримували гравців «Руху» своїми аплодисментами.

На урочистій церемонії відкриття змагань усіх присутніх привітали президент ФК «Рух» Григорій Козловський, заслужений тренер України Мирон Маркевич, голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо.

«Цієї миті ми чекали понад півстоліття, щоб винниківська команда, нарешті, підвищилася в класі й виступала серед професійних клубів, - мовив президент ФК «Рух» Григорій Козловський. – Добитися цього було дуже непросто, але багато поколінь винниківчан наполегливо працювали, щоб це стало дійсністю. І от «зерна, які засіяв» відомий тренер Богдан Дмитрович Маркевич – зійшли. Тепер робитимемо все, щоб «Рух» здобував нові перемоги. Вітаю всіх із цією подією.»

Капітани команд урочисто підняли Державний прапор України (капітан «Руху» Андрій Кікоть, капітан «Іллічівця – 2» - Євген Білокінь).

«Рух» вийшов у дебютному для себе матчі в такому складі: Дяченко, Романюк, Гурський, Чучман, Бідловський, Борис Баранець, Григорій Баранець, Кікоть, Святослав Козловський, Кінаш, Омельченко. На заміну в цьому поєдинку також вийшли Федорів, Шептицький та Дмитрух.

«Рух» із перших хвилин захопив ініціативу й не віддавав її до фінального свистка київського арбітра Дороша.

Уже в перші хвилини поєдинку «Рух» створив два реальні гольові моменти. Після удару головою нападника «Руху» воротар гостей у карколомному стрибку врятував свої ворота. А згодом м‘яч після удару Святослава Козловського на лічені сантиметри «розминувся» з воротами.

Але на 16 – ій хвилині «Рух» таки забив перший для себе у статусі професіоналів гол. І автором цього історичного м‘яча став Олексій Омельченко! Він на лінії штрафного майданчика отримав м‘яча й потужно пробив у правий від воротаря кут – 1:0!

Став Омельченко й «співавтором» другого м‘яча. Перебуваючи ліворуч від воріт суперника, Олексій дочекався, коли капітан «Руху» Кікоть вийде на стовідсоткову позицію й зробив на нього ідеальну передачу. Удар капітана також виявився бездоганним – 2:0! Це була 19 - та хвилина гри.

А на 25 - ій хвилині рахунок став розгромним – 3:0! Символічно, що третій гол на рахунку сина президента «Руху» -  Святослава Козловського. Після чергової атаки по лівому фланзі, Святослав, отримавши м‘яча у зоні одинадцяметрової позначки,  пробив сильно й точно у кут воріт суперника. Нагадаємо, що сам Григорій Козловський багато років захищав ворота винниківської команди. Є вихованцем винниківського футболу і його син Святослав Козловський, який виріс на місцевому стадіоні, здобував тут майстерність. І ось, ставши гравцем професійного клубу, вперше відзначився за «Рух» у другій лізі. Також у цьому поєдинку в другому таймі вийшов на поле ще один вихованець винниківського футболу Віталій Дмитрух, який досить добре вписався в командні дії «Руху».

Не дивлячись на велику перевагу, підопічні Романа Гданського усе одно «рвалися» до воріт суперника! На 47 – ій хвилині Борис Баранець пробив головою, але м‘яч влучив у стійку. Та «не дрімав» автор першого історичного гола – Омельченко. Олексій першим устиг на добивання й рахунок став – 4:0. Отож, Олексій Омельченко відтепер є ще й автором першого дубля «Руху» в статусі професійного клубу.

Дуже добре діяв у цьому поєдинку й захисник винниківчан Чучман. Але він, на жаль, став автором не дуже приємного «досягнення» - першим у складі «Руху» отримав жовту картку від арбітра у другій лізі.

П‘ятий гол забив багаторічний лідер атак «Руху» Олег Шептицький, який пробив здалеку у дальній від воротаря кут! Це трапилося на 64 – ій хвилині гри. А на 70 – ій хвилині матчу шостий гол провів Борис Баранець.

«Рух» атакував і надалі, але голів більше не було.

Отож, «Рух» здобув свою першу перемогу й одразу ж із розгромним рахунком.

Глядачі сьогодні отримали велике задоволення й тепер чекатимуть на наступні перемоги.

Усі результати матчів першого туру і турнірну таблицю Другої ліги можна переглянути тут.

«Рух» (Винники) - «Іллічівець-2» (Маріуполь) - 6:0 (3:0)

24 липня - неділя. Стадіон: імені Богдана Маркевича. 2500 глядачів

Арбітри: В. Дорош (Київ), С. Дарійчук (Чернівці), Є. Гашков (Чернівці).
Четвертий арбітр: Андрій Холявко (Львів).

Спостерігач арбітражу: Я. Боднар (Тернопіль).

«Рух»: Дяченко, Гурський, Чучман, Романюк (Федорів, 25), Бідловський, Кінаш (Дмитрух, 70), Кікоть, Б. Баранець, Г. Баранець, Козловський, Омельченко (Шептицький, 65).
«Іллічівець-2»: Важинський, Волк, Пандурський, Діденко, Афендулов, Денисов (Кобзар, 80), Дан. Папук, Ден. Папук, Білокінь, Мочевінський (Петерман, 63), Маленко.

Голи: Омельченко, 16, 47, Кікоть, 19, Козловський, 25, Шептицький, 64, Б. Баранець, 70.
Попередження: Чучман, 27.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.