Гроші з благодійних скриньок передадуть хворому на лейкемію винниківчанину Назарчику Бухенку
26.07.2016 18:37

Із кінця травня у громадських місцях Винник встановлено опломбовані скриньки «Милосердя Винники» для благодійних пожертв, які будуть скеровувати  для місцевих мешканців, котрі перебувають у складних життєвих обставинах через хворобу і потребують величезних коштів на лікування. Першу виїмку грошей передадуть родині дев’ятирічного винниківчанина Назарка Бухенка, який хворий на лейкемію.

Про це повідомила сайту «Винники Plus» голова Благодійного фонду Галина Стеців.

«Ми просимо винниківчан не залишатися байдужими до людей, які потребують допомоги, і активніше залишати кошти у скриньках, на яких є напис: «Милосердя Винники», – каже пані Галина. – Зараз усі зібрані гроші ми плануємо передати на лікування винниківчанина Назарчика, який бореться з лейкемією.  Будемо вдячні кожній гривні, якою  мешканці долучаться до врятування життя маленького хлопчика».

На даний час Назарко знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. З недитячою витримкою переносить хіміотерапію... Тільки от питає маму, чому в нього випадає волоссячко. «Виросте нове, – відповідає жінка, намагаючись приховати біль і сум, – ще гарніше»…

Сподіваємося, що так і буде, і хлопчик забуде про лікарню і страшну недугу. Але для цього йому необхідна підтримка кожного з нас.

Лариса КУБСЬКА


Теги: Назарчик Бухенко, винниківчанин, допомога, лікарня, Галина Стеців, хвороба, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar