У Винниках упорядкують місця для торгівлі овочами й фруктами
28.07.2016, 09:56
Відбулося засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради. Члени виконкому розглянули та зтвердили багато питань, які стосувалися життєдіяльності Винник і його мешканців.

Зокрема, було визначено чотири місця для сезонної торгівлі овочами й фруктами. Отож, відтепер фермери й підприємці зможуть на законних підставах реалізовувати свою продукцію (овочі й фрукти) на торгівельних відкритих майдначиках біля кафе-бару "Околиця" (вулиця Галицька), на вулиці Франка (поблизу так званої "бойні"), на вулиці Івасюка, поблизу зупинки громадського тарнспорту та на кінцевій зупинці маршрутки №40 (вулиця Кільцева).

На розгляд членів виконкому було подано 10 заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги від потребуючих мешканців Винник. І тут заперечень у членів виконкому також не було. Загальна сума виділеної матеріальної допомоги становить 5400 гривень.

Багато питань, які було розглянуто на засіданні виконкому, стосувалися спорудження на території Винник каналізаційних мереж.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: фрукти, овочі, виконком, міська рада, Торгівля

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...