Винниківський «Рух» презентував офіційний сайт клубу
29.07.2016 17:28
Винниківський «Рух», перейшовши у статус професійного клубу, не тільки здивував своїх прихильників оновленим складом гравців, тренерського штабу, чи, скажімо, оновленим стадіоном, а й власним офіційним сайтом.

«Зайшовши на web-сторінку fcruh.com на відеозаставці сайту сьогодні, 29 липня, Вам передасть привіт уродинник Володимир Федорів. Відеозаставки усіх футболістів, а також заставку сайту Ви зможете побачити з персональних ком’ютерів, а також з ноутбуків. Зважаючи на те, що заставка сайту займає певну кількість мегабайт і підтримує не усі види телефонів, вирішили її відключити саме на телефонах.

Можливо, на початках виникнуть певні нюанси загального вигляду сайту з планшетів, айпадів, нетбуків, але запевняємо Вас, що усі можливі недоліки постараємося усунути. Сайт такого формату наразі немає жодна (!) в Україні команда, тому ми в якійсь мірі уже станемо особливими.

У свою чергу постійно будемо працювати над вдосконаленням сайту, регулярно його наповнювати цікавими статтями, інтерв’ю, новинами, тощо.

Сподіваємось на Ваші хороші відгуки про нашу офіційну сторінку в інтернеті. Їх можете залишати у коментарях. Будьте з нами і ми Вас ще неодноразово здивуємо». - повідомляє прес-служба клубу.


Теги: Рух Винники, офіційний сайт


Читайте також:
Коментарі
avatar