Місто Винники чекає на відео та фотоосвідчення (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
01.08.2016 12:48

Конкурс відео та фоторобіт із назвою «My grape town» («Моє виноградне місто») започаткувала команда «Це Винники, друже». Творче змагання вже розпочалося, зареєструватися та подати відео та світлини на конкурс можна до 15 серпня.

Про це розповів один із організаторів творчого проекту Віталій Мельник

«Мета конкурсу – показати місто Винники по-новому за допомогою відео та фотокамер, розкрити творчий потенціал мешканців, – каже Віталій. – Роботи будуть оцінювати в двох категоріях – фото і відео. Спочатку буде онлайн-голосування, а 20 серпня переможців обиратиме журі. Саме цього дня відбудеться велопробіг (11.00), визначення переможців конкурсу (20.00), фаєр-шоу (21.00), показ фільму винниківського автора (21.30). Днями ми знімемо проморолик про конкурс на телефон, щоб показати іншим, що для цікавого та якісного відео не обов’язково мати професійні засоби».

Переможці отримають гарні призи: сертифікат на квест-кімнату (в категорії відео), майстер-клас від фотостудії (у категорії фото).

Умови конкурсу (відео):

• Теми: літо, мотивація, спорт, успіх, природа, моє місто.
• Тривалість: 0,5-5 хвилин.
• Прилади: мобільні телефони та інші пристрої. 

Умови конкурсу (фото):

• Теми: все, що пов’язане з містом Винники.
• Кількість фото – 1-3.
• Форма подачі – в  електронному вигляді.

Заборонені: реклама та непристойні сцени.

Фото та відео необхідно команда «Це Винники, друже» просить надсилати  на електронну пошту: tsevynnykydruzhe@gmail.com  із поміткою «На конкурс».  Не забудьте вказати прізвище та ім'я або назву команди. Якщо фото чи відео не надсилається, то потрібно надіслати посилання на файлообмінник.

Зареєструватися можна тут.

Лариса КУБСЬКА


Теги: My grape town, фото, конкурс, фаєр-шоу, фідео, Велопробіг, Віталій Мельник


Читайте також:
Коментарі
avatar