Винниківчанин сам привів грабіжника до хати
02.08.2016 12:59
У понеділок, 1 серпня, у Винниках, на вулиці Довбуша, близько 14 години було скоєно грабіж. І дуже сумно, що потерпілий мешканець Винник (громадянин Г., 1938 року народження, лікар за фахом) сам привів грабіжника до рідної домівки!

Як уже згодом з‘ясували правоохоронці, пан Г. саме повертався з роботи (а працює цей, вже досить поважного віку, чоловік лікарем у Львові). На одній із львівських вулиць біля пана Г. раптом зупинився автомобіль (ні марки, ні номера, ні кольору цього транспортного засобу потерпілий не пам‘ятає!!!) і до нього звернувся дуже приємної зовнішньості чоловік, якому, зі слів потерпілого, не більше 30 років.

Водій запитав про те, як йому їхати далі (про яку вулицю йшлося потерпілий також не пам‘ятає). Зрештою, водій запропонував панові Г. підвезти його додому. Дорогою з‘ясувалося, що мати незнайомця, зі слів шахрая й грабіжника одночасно, також лікар. На цій темі чоловіки знайшли багато приводів для розмови. І так приємно балакаючи, незнайомець підвіз пана Г. аж додому – на вулицю Довбуша.

Під час бесіди незнайомець також повідомив, що торгує дуже дорогим і якісним посудом. «Я хочу Вам зробити подарунок, віддам цей дороговартісний крам задарма, - мовив незнайомець. – Але хочу Вас попросити трішки грошей на дорогу, бо маю автомобілем повернутися до Києва. А цей посуд усе одно коштує дуже багато, Ви все одно будете у виграші.»

І солодка розмова шахрая так вплинула на винниківчанина (а водій одразу ж почав заносити начиння до хати, хоча пан Г., з його слів, усіляко відмовлявся від такого подарунка), що він привів незнайомця до потаємного місця, де разом із дружиною зберігав заощадження!

Не криючись, від показав чужій людині значну суму в доларах! І трапилося неочікуване. Мабуть, у шахрая здали нерви, він просто вхопив ці долари й почав утікати! Від такого нахабства миттєво отямився й пан Г., який кинувся наздоганяти шахрая-грабіжника!

Коли винниківчанин догнав зловмисника, то останній вже перебував у салоні своєї машини. Під час «шарпанини» панові Г. пощастило вихопити з нагрудної кишені грабіжника більшу частину доларів. Проте, коли незнайомець таки рвонув автомобілем із місця скоєння злочину, то потерпілий все ж не дорахувався семиста «зелених»!

Цікаво, що багато сусідів пана Г. бачили цю відчайдушну боротьбу, але жоден із них не зорієнтувався. Люди не зрозуміли, що ж тоді відбувалося. Ніхто з них також не зміг повідомити марки машини, ні її номера!

«Поліція неодноразово попереджала людей про подібні випадки шахрайства та омани, - мовить представник місцевої поліції, майор Олег Строцький. – Та злодії й шахраї вигадують все нові й нові способи, щоб увійти в довіру до громадян і відібрати в них їхнє майно.

За згаданим фактом уже порушено карну справу за ч.1, статті 187 Кримінального кодексу України. Адже відкрите заволодіння майном громадян це – грабіж! Грабіжника вже розшукує поліція.

А я вкотре звертаюся до винниківчан із проханням завжди бути обережними, не залишати свого майна без нагляду. І ніколи не довіряйтеся незнайомим людям. Пам‘ятайте, що шахраї володіють психологічними засобами впливу на людей. Вони – чудові психологи й уміють втертися в довіру, випитати в своєї жертви все, що їх цікавить. Вони не лише чудові фантазери, але ще й неперевершені артисти. Тому людям треба бути завжди пильними, щоб не стати жертвами злодіїв, шахраїв і грабіжників.

Також дуже прошу дорослих винниківчан не залишати вдома на самоті своїх діточок і рідних людей похилого віку. Бо саме такі категорії людей найчастіше піддаються впливу злочинців. Будьмо уважними й пильними.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Олег Строцький, винниківчанин, зловмисник, грабіжник


Читайте також:
Коментарі
avatar