Львів нарешті «підставив плече» Винникам
02.08.2016 19:36

Сьогодні, 2 серпня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули питання щодо  внесення змін до дохідної та видаткової частини бюджету міста Винники на 2016 рік, про безоплатну передачу матеріальних цінностей ДП «Добробут» МКП «Винниківське», надання одноразової матеріальної допомоги репресованим, політичним в’язням, воїнам УПА міста Винники, затвердили проектно-кошторисну документацію на реконструкцію КНС на вулицях Кільцевій та Стрілецькій у місті Винники.

Також було затверджено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію напірного колектора на вул. Стрілецькій у місті  Винники.

Що стосується першого питання, то стало відомо, що Львівська міська рада виділила для Винник зі свого бюджету 500 тисяч гривень. І члени виконкому сьогодні вирішили використати ці кошти на ремонт вулиці Шептицького. Щодо затвердження проектно-кошторисної документації на роботи з каналізування в районі вулиць Стрілецької та Кільцевої, то для цих потреб із бюджету Львова також виділено 9 мільйонів 400 тисяч гривень (як було озвучено під час розгляду згаданих питань, ці робити планують завершити до кінця 2016 року). Всього Львівська міська рада до кінця нинішнього року своїм коштом виконає роботи на 11 - ох об‘єктах Винник, які стосуються каналізування.

17 мешканців Винник, які мають статус репресованих, політв‘язнів, воїнів УПА, за рішенням членів виконкому отримають одноразову матеріальну допомогу. Кожному з них виділять 300 гривень (із бюджету Винник на ці потреби нададуть 5100 гривень). 

Позитивно члени виконкому вирішили питання щодо приватизації квартири на вулиці Степана Бандери у Винниках.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: ДП Добробут, виконком, міська рада, напірний колектор, МКП Винниківське, бюджет. каналізування


Читайте також:
Коментарі
avatar