Шахрай-артист хотів нажитися на таксистові
03.08.2016 14:48
Учора, 2 серпня, у Винниках на вулиці Шептицького місцеві правоохоронці «на гарячому» спіймали шахрая. Він планував  нажитися за допомогою простенької схеми й таланту імітувати голоси на 420 гривень. Жертвою вибрав таксиста.

Про цей випадок повідомив представник місцевої поліції, майор Олег Строцький.

Шахраєм виявився чоловік, який не є винниківчанином, але винаймає квартиру в нашому місті. Він зателефонував таксисту, імітуючи жіночий голос, і представився Оксаною. Замовлення «жінки» виглядало нескладним: необхідно було забрати пакунок у Винниках біля «Околиці» і відвезти його до Львова –  до станції «ОККО», що на вулиці Хмельницького. Крім того, Оксана попросила про невелику послугу, за яку обіцяла доплатити ще 50 гривень, – тому, хто принесе пакунок, таксист мав заплатити за нього 420 гривень, які жінка обіцяла повернути разом із оплатою замовлення таксі та винагородою.      

«Водій таксі вже мав аналогічну історію з аферистами, – розповідає Олег Строцький. – Тому відразу зателефонував у поліцію. Під час передачі пакунка, в якому була, до речі, замотана цегла, ми затримали зловмисника на гарячому. Проти шахрая порушено кримінальне провадження за ст. 190 ч. ІІ».

Лариса КУБСЬКА


Теги: Олег Строцький, поліція, шахрай таксі, Аферист


Читайте також:
Коментарі
avatar