«Київстар» замінюватиме обладнання й у Винниках
06.08.2016, 10:50
Із 8 серпня національний оператор «Київстар» проводитиме оновлення обладнання на всіх базових станціях у Львові та передмісті. Дата технічних робіт у Винниках – 18 серпня.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Під час проведення технічних робіт буде збережено працездатність мережі. Можливі короткочасні збільшення навантаження на деяких базових станціях, які суттєво не вплинуть на надання послуг. Мобільний трафік у зоні проведення робіт перенаправляється на сусідні базові станції, що забезпечить безперервність у наданні  клієнтам послуг зв’язку під час встановлення на мережі нового обладнання.

Для виклику екстрених служб буде доступний номер 112, який працюватиме безперебійно як і до технічних робіт.

Про заплановані роботи абонентів інформуватимуть за допомогою смс-повідомлень.

Встановлення нового високотехнологiчного обладнання є необхiдною умовою подальшого розвитку можливостей мережi, що дасть змогу забезпечити якість зв’язку та високу швидкість Інтернету.

«На жаль, здійснити всі потрібні роботи без короткочасних відключень та накладок у мережі неможливо з технічних причин. Перепрошуємо за можливі незручності», – вказано на сайті «Київстару».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: абоненти, Київстар, мобільний зв'язок, швидкісний інтернет

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...