До Дня знань – нова бруківка
06.08.2016 07:24
У Винниках на вулиці Шептицького розпочато підготовчі роботи для покриття її бруківкою та спорудження там першої у місті велодоріжки.

«Заплановано відремонтувати згадану вулицю до першого вересня, - розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Адже на цій вулиці розташована Винниківська санаторна школа-інтернат, тому влада міста прагне до Дня знань зробити і школярам, і педагогам цього начального закладу такий розкішний подарунок (і мешканцям вулиці Шептицького також). На ремонт вулиці Шептицького у Винниках із бюджету Львова виділять 1,5 мільйона гривень.»

Побувавши на згаданій вулиці, журналісти зрозуміли, що все не так просто. Адже не всім мешканцям цієї вулиці до вподоби такий ремонт. Як розповіли працівники фірми, яка виконує роботи, багато тамтешніх мешканців посадили собі перед своїми садибами різні кущі, плодові дерева, поклали бруківку. І тепер нарікають, що треба це все забрати (адже робітники мають там спорудити  суцільний тротуар). Наразі ніхто з людей не поспішає звільняти прибудинкову територію, а це значно ускладнює терміни виконання ремонту (до першого вересня!). Та Правила благоустрою доведеться виконувати всім, тут винятків не може бути. І чим швидше, тим краще.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: велодоріжка, сулиця Шептицького, бруківка, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar