«Рух» здобув третю перемогу в третьому матчі у другій лізі (ВІДЕО)
06.08.2016 20:57

Сьогодні, 6 серпня, винниківський «Рух» провів свій третій поєдинок у другій лізі Чемпіонату України. І вже втретє наші футболісти здобувають перемогу! Стовідсотковий результат!

Сьогоднішній суперник, ФК «Балкани» з Одещини, добре знайомий винниківським футболістам і вболівальникам. Саме одеситам «Рух» поступився в фіналі минулорічного аматорського Чемпіонату України.

І ось ці колективи знову зустрілися вже в якості професійних клубів на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. «Рух» отримав змогу поквитатися за минулорічну поразку й скористався нею.

Уже з перших хвилин гри «Рух» захопив ініціативу й міг відкрити рахунок. Але удар нашого нападника відбив… захисник гостей, який вибив м‘яча з лінії воріт!

Курйозний випадок трапився з капітаном ФК «Балкани» Райчевим, якому під час одного гострого епізоду розірвали футболку на грудях. Арбітр зупинив поєдинок, але що ж було робити? І гості придумали як вийти з цього становища. Капітан надів під свою футболку з номером «8» ще одну…

«Рух» мав перевагу й постійно загрожував воротам гостей. Підопічні Романа Гданського мали принаймі чотири непогані моменти, щоб вразити ворота суперника у першій половині зустрічі. Але відкрили рахунок винниківчани лише на 43 – ій хвилині. Неперевершеним ударом у дев‘ятку зі штрафного це зробив Бідловський – 1:0. Удар виявися настільки сильним і точним, що воротар ФК «Балкани» не мав жодного шансу врятуватися від цього гола!

Другий тайм також розпочався з гострих атак «Руху». На 49 – ій хвилині гру на себе взяв Святослав Козловський, який прорвався до воріт гостей правим флангом і заробив кутовий. А після подачі кутового Святослав першим встиг до м‘яча і одним дотиком подвоїв рахунок у матчі.

Після другого м‘яча гості явно посилили свої дії, почастішали загрози для воріт Дяченка. І незабаром знову відзначився капітан гостей Райчев. Але цього разу не розірваною футболкою, а голом! Як справжній капітан, він узяв гру на себе, обіграв декількох захисників «Руху», й сильно пробив у дальній кут воріт. Дяченко виявився безсилим допомогти своїй команді.

Не бажаючи втрачати ініціативи, гості випустили на поле свого ветерана і граючого тренера Валентина Полтавця. Цей гравець дуже добре відомий українським уболівальникам, адже багато років провів у вищому дивізіоні. І хоча роки вже не ті, хоча зайві кілограми не дозволяють уже швидко бігати, усе ж ветеран «каші не зіпсував». Полтавець раз – по – раз створював небезпеку поблизу воріт «Руху». А тут ще арбітр вирішив додати до основного часу гри аж п‘ять хвилин! Це викликало на трибунах винниківського стадіону велике невдоволення, адже вболівальники буквально шаленіли від цього захоплюючого поєдинку й бажали своїй команді лише перемоги! А тут ще п‘ять хвилин, коли гості рвуться вирівняти становище. Нерви у багатьох уболівальників не витримували… Та все ж вони дочекалися перемоги – 2:1 на користь «Руху»!

«Рух» (Винники) – «Балкани» (Зоря) – 2:1 (1:0)

м. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича, 2500 глядачів

Арбітр: О. Сахно (Київ)

Асистенти арбітра: Т. Семанюк, Ю. Синишин (Івано-Франківськ)

Голи: Бідловський, 43, Козловський, 49 – Райчев, 61

«Рух»: Дяченко, Федорів, Гурський (к), Чучман, Бідловський, Г . Баранець (Кікоть, 83), Б. Баранець, Козловський (Іванов, 75), Макар, Кінаш, Омельченко (Шептицький, 64)

«Балкани»: Паламарчук, Саламаха, Юречко, Платунов, Опря, Гаврилюк, К.Пархоменко, В.Златов (Пенов, 57), Урсуленко (Полтавець, 69), Шестаков (Ільницкий, 57), О.Райчев (к).

Попередження: Омельченко, 44, Г. Баранець, 45+1, Б. Баранець, 73, Чучман, 81, Бідловський, 90+4, Макар, 90+5 – Златов, 45+1, Полтавець, 76

У середу, 10 серпня, «Рух» на своєму полі прийматиме першоліговий ФК «Арсенал» із Києва. Це буде поєдинок попереднього раунду Кубка України.

Також треба відзначити, що під час поєдинків «Руху» на стадіоні у Винниках панує неповторна святкова атмосфера. Підтримати «Рух» приходить дуже багато вболівальників. А тренери й футболісти винниківського клубу роблять усе можливе, щоб не розчарувати своїх уболівальників!