Дорогою навколо Винниківського озера гасав водій напідпитку
08.08.2016 11:52

Учора, 7 серпня, на території бази відпочинку «Винниківське озеро» п’яний водій ледь не наїхав на дитину. Працівники бази ще до цього інциденту робили зауваження молодику, щоб він перестав гасати дорогою навколо озера. Але, мабуть, алкоголь зробив його сміливим і зухвалим. Тому чоловік продовжував здіймати куряву на пісковій дорозі, не звертаючи увагу ні на прохання-попередження працівників бази відпочинку, ні на людей, які там відпочивали. День був спекотний, тому тих, хто купалися і засмагали було чимало.

Після того, як горе-водій ледь не збив дитину, працівники озера викликали поліцію. Побачивши правоохоронців, «сміливець» утік. Власник машини, на якій він «вправлявся у водінні», стверджував, що особисто був за кермом авто, але їздив повільно, нічого не порушуючи.

Звичайно, можна обдурити поліцію, звичайних людей… На щастя, трагедії не сталося завдяки небайдужості працівників бази відпочинку. Приїзд поліції, яку вони викликали, перешкодив «хоробрості» п’яного водія. А до того він почувався безкарним, бо був переконаний, що озерна дорога – не проїжджа частина й за нею не пильнують патрульні. Якби його вчасно не зупинили, могла б трапитися біда чи з тими людьми, які тут відпочивали, чи навіть із самим водієм-пияком.

Лариса КУБСЬКА


Теги: винниківське озеро, поліція, водій, Алкоголь


Читайте також:
Коментарі
avatar