Рекламодавці поповнюють бюджет Винник
08.08.2016, 13:59
м. Винники
Як розповів спеціаліст з питань ЖКГ Винниківської міської ради Ярослав Мамчак, минулого місяця рекламодавці поповнили бюджет міста на загальну суму 52 тисячі 400 гривень.

«Був певний період, коли власники рекламоносіїв, що встановлені на вулицях Винник, не платили за це в бюджет міста, ігнорували наші вимоги, - каже пан Ярослав Мамчак. – Але наполеглива роз‘яснювальна робота дала свої позитивні результати. Зараз усі підприємці намагаються вчасно розраховуватися за оренду міської землі (на якій  встановлені рекламоносії). Усіх, хто самовільно встановив рекламоносії на вулицях нашого міста, просимо їх узаконити в міськраді. У випадку ігнорування цієї вимоги такі рекламоносії будуть  демонтовані.»

Ярослав Мамчак також розповів, що на вулицях Винник розташовано 17 рекламоконструкцій. Власники 14 - ьох із них – рекламують свої ресторани, готелі й відпочинкові заклади. І тільки троє з них займаються рекламною діяльністю.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: бюджет, Ярослав Мамчак, міська рада, рекламодавець, реклама

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...