Із вересня у Винниках діятиме перший Центр для молодих мам
08.08.2016 14:15

Двоє винниківчанок – Євгенія Шевякова і Наталія Мацелюх – вирішили об’єднати зусилля і створити Центр сімейного благополуччя «Кульбаба», який працюватиме у приміщенні винниківської дорослої бібліотеки. Основна мета його започаткування – допомога в гармонізації родинних стосунків.

Організацію саме такого спрямування – щодо роботи з батьками та малюками – у Винниках відкриють уперше. До створення «Кульбаби» жінки, які хотіли повчитися на курсах для вагітних і молодих мам, змушені були їздити на заняття до Львова, що займало багато часу та й було незручно.   

«Винниківський центр сімейного благополуччя запрацює з вересня, – розповідають Євгенія Шевякова та Наталя Мацелюх. – Перше заняття для усіх бажаючих буде безкоштовним. Також плануємо ввести соціальні пільги, наприклад, для багатодітних родин. Програму наразі ще удосконалюємо, але основні напрями роботи Центру ми вже сформували.

Пропонуємо ознайомчі заняття соціально-педагогічного і медичного спрямування, що будуть стосуватися підготовки вагітних до пологів, партнерських пологів, експрес-пологів, догляду за малюками в перші дні життя, грудного вигодовування, гімнастики для немовлят, гімнастики для вагітних, а в перспективі (коли у місті збудують басейн) – плавання для малюків від двох місяців до трьох років і аквааеробіку для вагітних».

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://v-v-v.com.ua/

Теги: бібліотека, винниківчанка, Євгенія Шевякова, сім'я, Наталія Мацелюх, мама, вагітність, кульбаба


Читайте також:
Коментарі
avatar