«Основне завдання – відновити сили на матч Кубка України», - Андрій Гурський
08.08.2016 18:06
Капітан винниківського «Руху» у матчі з «Балканами» Андрій Гурський поділився враженнями від перемоги своєї команди у центральному матчі третього туру другої ліги. Нагадаємо, винниківчани завдяки голам Володимира Бідловського та Святослава Козловського святкували перемогу з рахунком 2:1.

- Матч з «Балканами» для нас був принциповим, оскільки і ми, і суперник, вважається претендентами на підвищення у класі, - каже Андрій Гурський. – Дуже важливо бути взяти максимум очок у цьому матчі і радий, що нам вдалося це зробити. Своєю грою «Балкани» усім довели, що є сильнішою командою, аніж попередні дві команди з якими ми зустрічалися у чемпіонаті другої ліги. Аж ніяк не хочу сказати, що «Іллічівець-2» чи «Суднобудівник» не є сильними командами, але «Балкани», на мою думку, є сильнішими. При рахунку 2:0 ми зробили хороший запас міцності. А пропустили гол у власні ворота фактично з нічого. Стали грати обережно в обороні, але як показав пропущений гол, ця гра була уже занадто обережною. При рахунку 2:1 «Балкани» кинули усі сили на те, щоб врятувати матч, натомість ми старалися забити третій гол. 

- Чи здивували чимось «Балкани» у цьому матчі? 

- Я б не сказав. Наші тренери показали нам відеонарізки, ми добре вивчили як грає суперник. Можна сказати, що ми знали сильні і слабкі сторони суперника. 

- Як відбувається підготовка до Кубкового матчу з «Арсеналом»?

- Усе як завжди, готуємося у звичному режимі. Наше основне завдання – відновити сили на матч Кубка України.  

- Чи можна сказати, що матч з першоліговим «Арсеналом» в якійсь мірі перевірка готовності для «Руху» грати на вищому рівні, аніж друга ліга?  

Думаю, про це говорити наразі рано. «Арсенал» - команда з першої ліги, а чи готові ми грати там, покаже чемпіонат. Ми зіграли лише три тури у другій лізі, тому робити якісь висновки наразі рано.

Прес-служба ФК «Рух»


Теги: Балкани Зоря, Андрій Гурський, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar