Назар Хассан і Мар’ян Сакалюк розповіли про кохання у відео «Мультфільми» (ВІДЕО)
09.08.2016, 13:05

Мар’ян Сакалюк і Назар Хассан

Редакція сайту «Винники Plus» провела невеличке опитування з метою з’ясувати про яку пісню колись винниківського гурту «Rizups» (заснований у 2007 році) хотіли б дізнатися мешканці нашого міста. За результатами опитування, більшості подобається пісня й відео «Мультфільми», бо покращує настрій простими і водночас зрозумілими словами, порівняннями, енергетичною мелодією, що легко запам’ятовується.

Пісенька хоч і весела, але з глибоким змістом. У позитивному треці автор – Назар Хассан – подає своє бачення теми кохання, основні його думки: «Ми, як герої мультфільмів – в чомусь подібні, а в чомусь несхожі…», «у коханні немає правил», люди – як Тімон і Пумба, Том і Джері, «я – твій Карлсон, ти – моє варення! Я – твій Вінні Пух, ти – моє натхненнє!»…        

«Пісня «Мультфільми» написана на початку 2014 року, – розповів Назар. – А відео зробив Мар’ян Сакалюк, використавши відомі мультики. Це не я порівнюю людей із мультяшними героями, це автори цих персонажів взяли їх із реальних людей».

За словами Назара, його улюблені мультики – «Трансформери» й «Черепашки Ніндзя" у відеороботі не задіяні.   

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://cyberspaceandtime.com/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, гурт, Назар Хассан, RIZUPS, Мар’ян Сакалюк

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...