Мешканці Лисинич і Підбірців пікетують обласну раду
10.08.2016 12:11

Біля стін Львівської обласної ради та держадміністрації області зібрались мешканці сіл Підбірці та Лисиничі, які мітингують проти того, щоб їх села входили до єдиної Пустомитівської об’єднаної громади. Про це із місця події повідомляє Львівський портал.

Мешканці сіл Підбірці та Лисиничі мітингують

Обурені мешканці перекривають рух на вулиці Винниченка.

Так, десятки людей приїхали у Львів, щоб попросити обласну владу врахувати думку людей при створені перспективного плану об’єднання територіальних громад. Як розповіла у коментарі Львівському порталу депутат сільської ради Лисинич Софія Лотоцька, мешканці вже давно визначились зі своїм рішенням, втім сільська влада пішла їм наперекір.

«У нас проблема, яка триває після того, як обласна рада прийняла рішення створювати Пустомитівську громаду.  Мешканці наших сіл – Лисиничі та Підбірці – не бажають входити в таке об’єднання. Взагалі об’єднання – добровільне і думка мешканців, напевно, має значення. У нас в селах відбулися громадські обговорення, які є обов’язковою процедурою цього процесу. На громадських обговореннях в обох селах не погодилися приєднуватися до Пустомитівської громади. При чому громадські обговорення проводив виконком,є протоколи. Тим не менше, на сесії, що відбулася 5 серпня депутати, не враховуючи думку мешканців, проголосували за об’єднання з Пустомитівською громадою», – наголосила вона.

«Люди обурені такими діями і звертаються до обласної адміністрації, щоб почули нас і щоб думка людей була врахована при створенні наступного перспективного плану», – додала вона.

Як повідомлялось раніше, депутати Лисиничівської сільради вирішили і проголосували - Лисиничі та Підбірці стануть частиною гігантської Пустомитівської об'єднаної громади


Теги: обласна рада, громада, Протест, пікет, Пустомити, Лисиничі, сільська рада, підбірці


Читайте також:
Коментарі
avatar